? OSP Bór
Ochotnicza Straż Pożarna                ul. Bór 65
           tel. (032) 211 02 60         32-620 Brzeszcze

Aktualności

Dnia 04.04.2015 roku jednostka OSP Bór czyniła wartę przy grobie Pańskim w kościele parafialnym pw św. Urbana w Brzeszczach.
Pierwszy raz w historii naszej jednostki w czuwaniu brały udział kobiety, które równie godnie stały na straży grobu Pańskiego jak mężczyźni.

Zapraszamy do oglądania zdjęć.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Zebranie Sprawozdzawcze 2015

Zabawa

Życzenia

Udany debiut Naszej OSP w Wieliczce

W dniu 13.12.2014r. Nasza jednostka OSP Bór wzięła udział
w VI Barbórkowym Turnieju Strażaków i Ratowników Wieliczka 2014.
Czas uzyskany przez naszą jednostkę to 5:52.77.
W klasyfikacji ogólnej zajęliśmy 28 miejsce na 78 drużyn
natomiast w kategorii OSP zajęliśmy 8 miejsce na 39 drużyn.

GRATULUJEMY !!!

Dostępna jest także galeria zdjęć z zawodów Wieliczka 2014

NASI MEDALIŚCI !!!

Jak co roku nasza jednostka OSP Bór wzięła udział w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych. W zawodach startowały 3 drużyny w kategoriach :

Grupa mdp żeńska do lat 15 grupa IA -
2 miejsce z wynikiem 221 pkt.

Grupa drużyny kobiecej pow. 18 lat grupa C -
1 miejsce z wynikiem 138 pkt.

Grupa drużyny męskiej pow. 18 lat grupa A -
2 miejsce z wynikiem 118 pkt.

Zarząd OSP Bór gratuluje zwycięstwa drużynom biorącym udział w zawodach.

DZIEŃ DZIECKA

Dnia 14 Czerwca odbędzie się Dzień Dziecka.

Serdecznie zapraszamy do zabaw oraz do galerii zdjęć po imprezie.

ZAWODY !!!

Zarząd OSP BÓR zaprasza wszystkie druhny i druhów oraz miłośników pożarnictwa na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.

Zawody odbędą się dnia 7 czerwca 2014r.(sobota) od godz 9.00 na stadionie LKS Jawiszowice.

Serdecznie zapraszamy!

Walka z żywiołem!

W dniu 16 maja 2014r. o godz. 11:00 dostaliśmy pierwsze wezwanie do wypompowywania rozlewiska na drodze w Jawiszowicach przy ulicy Piaski. Po ukończeniu wypompowania wody udaliśmy się na ulicę Złote łany na Zasolu aby tam zabezpieczyć budynki mieszkalne przed wdarciem się rzeki Soły.

W godzinach popołudniowych udaliśmy się na wzmacnianie wału w Jawiszowicach przy ulicy Janowiec. Układaliśmy worki z piaskiem oraz rozkładaliśmy rękawy przeciwpowodziowe.

W nocy z 16/17 maja 2014r. zabezpieczaliśmy domy mieszkalne przed zalaniem w Brzeszczach na ulicy Olszynki, a także cały czas wypompowywaliśmy wodę na ulicy Trzciniec w Jawiszowicach, które trwało do dnia 18 maja do godzin wieczornych, jak również pompowanie na ulicy Św. Wojciecha w Brzeszczach. Dzięki szybkiej reakcji wiele gospodarstw nie doświadczyło większych szkód materialnych.

SPONSORZY:

BS Miedźna